Şeert Ol

ugurlu ceyiz

 1. 1
  1985 yılında gaziantep'in atatürk bulvarında hizmete başlayan uğurlu Çeyiz 20 yılı aşkın süredir hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. Önceleri züccaciye çeşitleri ile hizmet veren uğurlu Çeyiz kurulduğu tarihten bugune ürün yelpazesinde önemli değişiklikler yaptı. ılerleyen dönemlerde züccaciye çeşitlerinin yanı sıra elektirikli ev aletleri ve tekstil ürünlerinide yelpazesine ekleyen mağaza yine ilk günkü gibi heyecanla ama binlerce çeşitle yükselen grafiğini dahada yükseklere çıkarmaya kararlı.

  genışleyen mÜşterı pÖrtfÖyÜ ve ÜrÜn yelpazesıyle gazıantepte zÜccacıye ve ev tekstılınde marka oldu
  uğurlu çeyiz büyümeye devam ediyor. 2004 yılında 9 katlı yeni binasında hizmet vermeye başlayarak güneydoğu anadolu bölgesinin en büyük mağazasını tüketicilere sundu. ve her sektörde lider olan gaziantepimizi tekstil ve züccaciye perakendecilik sektöründe de bölgenin en güzel ve en büyük mağazası ile katkıda bulunarak liderlik elde etmesine vesile olmuştur.

  antep avradlarının ve evlenecek gızların buluşma noktası

  #20319 agape | 9 yıl önce
   
 2. 2
  adı ticari zeka sonucudur... antep arvadını 12'den vuran isme sahap olan düvendir... hem çeyiz hem uğurlu... amma uğur insanın gısmetinde olmalı çeyizinde olmuş ne yazar deel mi?
  #20338 olmiyneenola | 9 yıl önce
   
 3. 3
  antebin en ünlü çeyiz mağazasıdır,antepteki evlenecek kızların çeyizinin kaynak yeri olarak gösterilebilir.
  #26720 pnar81 | 9 yıl önce
   
 4. 4
  antepte bi yer iş yapıcı ve onun taklidi çıkmeyci mümkün mü yangılmeysam binevlerdeydi adı da hayırlı çeyiz

  (bkz: antepde taklitçilik)
  #30274 guccukkececi | 9 yıl önce
   
 5. 5
  3. şubesini de açmış olan bir cehiz maazası olup çini çanak düsgünü antep milletinin işine yarayan bir cehizci dükkanıdır.
  ne var yanı biraz böyükse söylemezdeki esnaf ondan daha eyi en azından tahımı teker teker alabiliysin.
  #34077 leymun duzu | 9 yıl önce
   
 6. 6
  adında herhangi bir ticari zeka olduğunu düşünmediğim çünkü sahiplerinin soyisminin uğurlu olduğunu bildiğim mağaza.
  #43580 acibaadagoster | 8 yıl önce
   
 7. 7
  labirent gibi ordan girip ordan çıkabileceen esrarengiz bir mekan.korku filmi çekmek için gayet uygun.gurban gaçiy,ayaa dahıliy,düşüy,gaçamiy,merdiven dar,bilmem ney bilmem ney...

  bir çorba tasını andıran bir şeyin üzerinde 180,6 ay 210,12 ay 260 dey bi fiyat etiketi görünce oranın bir alışveriş mekanı olduğunu farkettim.yoksa öyle bir izlenim bırakmey insan üzerinde.
  #43593 mamet alberto | 8 yıl önce
   
 8. 8
  antepli evlenme yaşı gelmiş genç kızların önünden geçerken rüyalara daldığı , binbir çeşitci düveni, antepli evlenme yaşı gelmiş erkeklerin korkulu rüyası ; bu yüzden önünden hızlı adımlarla geçen erkekler cokcadır. antepli evlenme yaşı gelmiş erkek annelerinin para haşlama mekanı, defalarca aranıp o geldimi bu geldimi diye sorular sorulan (çünkü başka yerde yok o aradığı), antepli evlenme yaşı gelmiş kız annelerinin 100 liralık bir nevresim dakımını indirmek istediği için dööş eden satıcı gızın çalıştığı, etrafında evlilik yaşı gelmiş erkek olsun kız olsun akrabası arkadaşı olanların akıllarına ilk gelen , uğrak alışveriş çeyizcisidir.biz kızlar severiz yani.
  #43939 yenglicek | 8 yıl önce
   
 9. 9
  anamın derdine 1998 de gredi gartından tek sefelde 250 kaatlık slip çektirdiim döven.. evlad acısı kimin oturdudu yüreeme.. bi de gonşu olucular... oy anam oyy.. beni bes sen yaktın başkası deel * :l )
  #44784 deermeninalddasi | 8 yıl önce
   
 10. 10
  evlenene kadar varlığının farkına bile varmadığım evlendikten sonra varlığını derinden *(u:(* hissettiğim düven
  #46067 guccukkececi | 8 yıl önce
   
 11. 11
  anteplinin bile bile kazık yemeye razı olma girişimi..
  tabi bu olay annemle benim aramda şöyle cereyan ediyor:
  -gızım bak bu ay sandıklı çatal gaşık dahımı aldım bunu ödeycik üstüm başım* deme baa.
  +anne ben çeyiz is tee mii yo ruummm
  -sus çog konuşmaa bi bişey*olsa elimiz guru çulda galırık taman*
  #53278 antisahreci | 8 yıl önce
   
 12. 12
  antep avradlarının ve yeni nesil antep kızlarının bile bile kazık yeme girişiminde bulunmasıdır uğurluya getmek... bi kere gedersing bi daa (gbkz:yahangı gurtaramazsıng). borcung bitse bile sürekli indirim msjlarıyla alışverişe zaten doğuşdan maraklı olan antep avratlarının beyinlerini yıkar durular... benimde önünden geçdeemde içine bomba atıp kaçasım gelen yegane yerdir..hatta ganımca adı uğursuz olarak deeşdirilmelidir...
  #53297 antisahreci | 8 yıl önce
   
 13. 13
  poşetlerinin üzerinde www.ugurluceyiz.com /" target="_blank"> www.ugurluceyiz.com deyn web adresi yazan ama mail adresi ugurluceyiz@hotmail.com/" target="_blank">ugurluceyiz@hotmail.com olan çeyizci
  niye hotmail arhadaşım_?
  benim kafam beylesi pis işlere yeen çalıştığından aklıma tek gelen şey,düvene gelen genç kızları msn ye eklemek ve bu vesileyle muhabbet ortamı kurmak deyn düşünüym
  #59845 gasaphana | 7 yıl önce
   
 14. 14
  antep avratlarının, alternatifi yokmuş kimi davrandığı, işini avrattan yapanın nasılda gazandığını en yakından gösteren müessese... adamlar ahıllı, ne deycin..!?
  #59903 maamethalfe | 7 yıl önce
   
 15. 15
  son dönem evlenen her genç gızın cehizinde gatgıları olan maaza, sahı angarada alacag yer tükenik kimin annem ta gazan gapak tahımlarını antepden alık birigdirikdi... ey neymiş gendi uğurludan alıymış, sahı uğurludaki zonturlu...
  #74656 anagdar | 6 yıl önce